Система якості

 

Система якості ТОВ «Фармасофт» повністю охоплює послуги логістики, сертифікації, імпорту, складського зберігання, транспортування, що підтверджується сертифікатом TUV SUD Management Service GmbH про відповідність вимогам ISO 9001: 2015 і сертифікатом GDP. Система якості Підприємства відповідає вимогам Українського законодавства і належних міжнародних практик GDP, сертифікована Державною службою України з лікарських засобів.

Висока якість логістичних послуг ТОВ «Фармасофт» підтверджують регулярні аудити з боку Замовників і незалежних експертів. Зокрема, дослідженням SIAPS "Оцінка національної системи забезпечення лікарськими засобами" визнаний високий рівень послуг логістики ТОВ «Фармасофт».

GDP

Правила, що регулюють всі етапи руху лікарських препаратів і фармацевтичних субстанція, від виробничого майданчика до кінцевого споживача

ISO 9000

Стандарти менеджменту якості, підтверджені одним з лідерів в області експертизи, випробувань і сертифікації «TÜV SÜD management service GmbH»

IATA

Визнання компанії, як надійного, перевіреного і ліцензованого партнера, що відповідає всім вимогам асоціації

ADR

Свідоцтво про допуск до перевезення небезпечних вантажів ( «червоні смуги»). Угода країн ЄС про міжнародні перевезення небезпечних вантажів

quality-back
lic-back

Сертифікати якості